مزرعه سیر سیاه ایران گیاه

ایران گیاه در سال 1396 اولین مزرعه سیر سیاه را در ایران تاسیس کرد. مزرعه سیرسیاه ایران گیاه، تنها مرکز فرآوری سیرسیاه در ایران است که در کنار کیفیت بسیار بالا، بیش از 30 محصول جانبی با سیر سیاه تولید کرده است. محصولاتی مانند: نان سیر سیاه، بیسکویت سیر سیاه، سرکه سیر سیاه، ادویه، قهوه، سس، صابون، شامپو و ...

شاید از شنیدن نام سیر سیاه تعجب کرده باشید و بخواهید که بیشتر با این نوع سیر آشنا شوید. در همین ابتدای مطلب لازم است بدانید که سیر سیاه (black garlic) در واقع همان سیر سفید است که تخمیر می شود و فرآیند تخمیر سیر باعث سیاه شدن رنگ آن می شود. فرآیند تخمیر سیر و تبدیل آن به سیر سیاه به صورت دستی و با کمک حرارت غیرمستقیم انجام می شود تا تمام بخشهای سیر به خوبی تخمیر شوند.

برای تخمیر سیر و تبدیل آن به سیر سیاه، می توان از انواع سیرهای ایرانی مانند سیر همدان و کرمانشاه استفاده کرد. در فرآیند تخمیر سیر سفید، طعم سیر شیرین و دلنشین می شود و بوی بد سیر از بین می رود. سیر سیاه بافت نرم و ژله ای دارد، خوردن آن راحت است و مزه شیرینی دارد. برخلاف سیر سفید، استفاده از سیر سیاه منجر به بد بو شدن دهان نمی شود.

بسیاری از افراد، عاشق مزه شیرین و نرمی سیر سیاه می شوند و این مدل سیر را جایگزین سیر سفید می کنند. جدا از طعم خوشمزه و لذیذ سیر سیاه، این خوراکی خواص بسیار زیادی هم دارد و مانند یک دارو در بدن عمل می کند.

 

فواید خوردن سیر سیاه

از جمله مزایای خوردن سیر سیاه، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

·        کاهش چربی های انباشته شده در کبد

·        پیشگیری از بیماری های آلزایمر و پارکینسون

·        کاهش فشار و کلسترول خون

·        بهبود دیابت و کنترل قند خون

·        مقابله با انواع انگل، باکتری و قارچ

·      تقویت سیستم ایمنی بدن

·      کاهش وزن

     تقویت پیاز مو و جلوگیری از ریزش موها

·        از بین بردن جوش و آکنه و مشکلات پوستی

در ایران گیاه، این محصول با استفاده از بوته های درشت و سالم سیر تولید می شود و پس از تخمیر سیر سفید و تولید سیر سیاه، این محصول بسته بندی شده و برای عرضه آماده می شود.  شما می توانید با خیال راحت اقدام به خرید سیر سیاه از ایران گیاه کنید. چه برای مصرف شخصی و خانگی و چه برای همکاری در فروش و کسب در آمد.

جهت خرید برای مصارف شخصی

به لینک زیر مراجعه کنید :

https://irangiah.ir/moad-ghzaii-salm/blackgarlic

https://irangiah.ir/moad-ghzaii-salm/blackgarlic

✅و برای همکاری در فروش این محصول ارزشمند

در واتساپ به شماره 09024137448 پیام دهید.

بازخوردها